Piknik Praha 2023

Snažíme se s odstupem několika dní zhodnotit uběhlý FEI week s Piknikem všech tváří v jeho závěru, a pořád jsme plní té energie, euforie a pocitu užitečnosti.

Letošní FEI week měl oproti předchozím rokům opět větší dosah, ale také i zpětnou vazbu. Spoustu z Vás nám psalo, hodně lidí jsme také propojovali mezi sebou, a dostávali jsme krásnou zpětnou vazbu s jednou hlavní message – že celá iniciativa má velký smysl.


Energie a čas vložený do příprav jsou několikaměsíční. A ten nejhezčí feedback od Vás je osobní přítomnost na Pikniku, nebo zpráva o tom, jak Vám osvěta pomáhá, nebo jak moc Vám to otevírá oči.


Nálada na Pikniku nejde vyprávět, ani popsat. A vlastně to je asi dobře. Protože tu sounáležitost,to, jak Vám to všechno dává smysl, jak vidíte ty propojení i mezi jednotlivými organizacemi, to se musí opravdu zažít.


Udělat piknik na celý den byl opravdu dobrý nápad. Protože jsme měli ten luxus společně stráveného času, možnost potkat se naživo, mluvit společně o všem i jen tak sledovat dění kolem.


Spoustu krásných emocí, objetí, úsměvů, endorfinů z makarény, to všechno si pořád neseme a díky fotkám od @pepehavrda a @petr.jonas.photo se do tohohle úžasného dne můžeme stále vracet.


Děkujeme každému jednomu z Vás, kdo se podílel na organizaci a obsahu FEI weeku, každému návštěvníkovi, který se zastavil a každému jednomu z Vás,kdo nás sledujte online.


Už teď se těšíme se na další ročník!